Projekty PATRIMONIA budou mít svou vlastní publikaci

20.3.2015 /

Projekt Patrimonia se rok po svém spuštění dočká své první publikace. V té se objeví vybrané práce studentů zapojených do tohoto projektu napříč všemi nabízenými tématy.

Během dubna bude tým Patrimonia důkladně vybírat studentské projekty, které se nakonec v tomto zajímavém souhrnu objeví. Zájemci tak mají stále možnost ještě své vlastní práce přihlásit a zvýšit své šance, že se právě jejich projekt v publikaci objeví. Samotná realizace publikace projektů Patrimonia je naplánována na květen, kromě tištěné knihy bude připravena i online verze.

„Jelikož elektronická verze této publikace bude samozřejmě k dispozici dříve než tištěná, studenti, jejichž práce se v ní objeví, mohou tento výstup použít třeba jako svou referenci u přijímacích zkoušek k dalšímu studiu. Není tedy náhoda, že jsme celkový čas přípravy a realizace této publikace směřovaly právě k termínům přijímaček. Studenti tak jistě ocení, že jejich práce se dočkala nejen publikování, ale může mít pro ně i význam z hlediska dalšího studia a vzdělávání,“ doplnil Ing. Viktor Kratochvíl, manažer projektu Patrimonia.

!;